Engin Altan Düzyatan, Diriliş'ten ayrılıyor!

 Diriliş  Ertuğrul dizisi gelecek sezon  Diriliş  Osman Gazi olarak yayın hayatına devam edecek. Osman Bey'in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşma yapıldı.

haber7
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul sezon sonunda veda edip gelecek sezon yerini  Diriliş  Osman Gazi dizisine bırakacağı konuşuluyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi gelecek sezon  Diriliş  Osman Gazi olarak yayın hayatına devam edecek. Osman Bey in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşma yapıldı.  OSMANLI İMPARATORLUĞU KURULUYOR Diriliş Ertuğrul dizisinde 1258 yılında Ertuğrul Bey in son oğlu olarak dünyaya gelen Osman Bey Ertuğrul Bey in en zeki çocuğudur. Ertuğrul Bey in 1280 yılında ölmesi ile başa geçen Osman Bey , Osmanlı İmparatorluğu nun kurucu padişahı olacak.

 

 

ENGİN  Altan  DÜZYATAN VEDA EDİYOR Bu durumda Osman Bey dönemine geçilmeden önce  Diriliş  Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterine hayat veren  Engin   Altan  Düzyatan da diziden ayrılmış olacak.  OYUNCULAR İLE ANLAŞMA YAPILDI 2017-2018 sezonunda Osman Bey i canlandırması için  Engin   Altan  Düzyatan ı aratmayacak başka bir isim ile anlaşma yapılacak. Osman Bey in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşma yapıldı. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =