Ailecek izlenebilecek yapımlar TVT'de!

Kanal 7 Medya Grubu’nun en genç üyesi  TVT  dopdolu içeriğiyle izleyenlerin beğenisini kazanmayı sürdürüyor.  TVT  , aile değerlerini nesilden nesle aktarma imkanı sunan ve izleyicilerin içini ısıtan &ccedi

haber7
0

İlk olarak 2005 yılında Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde sayısız müzik klipleri yayınlayan  TVT  , 01 Kasım 2017’de yeni yayın politikasıyla ve farklı misyonuyla tekrar izleyici karşısına çıktı. 01 Kasım’dan bu yana kaliteli yapımlarıyla büyük beğeni kazanan  TVT  birbirinden önemli konuların yer aldığı programlar ve tutkuyla seyredilen dizilerle birlikte adeta “Ailenizden Biri” oluyor.

Yeni içeriği ve fark yaratan tarzıyla ekranlara geri dönen  TVT  her biri hayata dokunan konu ve konukların yer aldığı programlar kadar , büyük hayran kitlesi olan dizileri de izleyicilere sunmaya devam ediyor. Yayınlandığı dönemde büyük beğeni kazanan programların yanı sıra yeni yapımlara da yer veren  TVT  günün her anının dolu dolu geçirilmesini hedefliyor.

Program ve dizilerin yanında Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinin yer aldığı efsane olmuş filmler de  TVT  ekranlarında yeniden izleyicilerle bir araya geliyor.

GÜNDÜZ KUŞAĞINDA DOPDOLU BİR PROGRAM

Güçlü yorumcu Pınar Barut’un sunumuyla izleyiciyle buluşan Pınar’la Tam Vakti , gün içerisinde ne izlesem sorusuyla karşılaşan kadınların sesine kulak veriyor. Müzikten yemeğe , el işinden günlük yaşamı kolaylaştıracak püf noktalarına kadar birçok konuda alanında uzman isimleri ağırlayan Pınar’la Tam Vakti eğlendirirken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =