ASELSAN'ın yeni silahı KORHAN göreve hazır

 ASELSAN  , güncel teknolojinin son olanaklarını kullanarak milli imkanlarla geliştirdiği  yeni  nesil silah kulesi KORHAN'ı , Kara Kuvvetleri Komutanlığının ihtiyaçlarını karşılamaya  hazır  hale getirdi.

haber7
0

ASELSAN , yakın zamanda duyurduğu ve ilgiyle karşılanan  KORHAN  silah kulesi için görev bekliyor.

Şirket , savunma sistem teknolojileri alanında kara sistemleri , uzaktan komutalı silah sistemleri , komuta kontrol ve bilgi sistemleri , tank sistemleri , hava ve füze savunma sistemleri , hava savunma top ve akıllı mühimmat sistemleri , hava savunma komuta kontrol sistemleri , su altı/su üstü deniz sistemleri , torpido ve su altı sistemleri konularında ileri teknoloji ürün çözümleri için çalışmalar yürütüyor.

Söz konusu alanlarda başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede kullanılan ürünler geliştiren  ASELSAN  , gelişen teknolojiler ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut ürünlerine çeşitli kabiliyetler ekleyen  ASELSAN  , bunun yanında  yeni  özgün ürünlere imza atıyor.

 

Geçen yıl İstanbul da düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı nda (IDEF 2017) bir dizi  yeni  ürününü tanıtan  ASELSAN  , geçen sürede bu ürünlere yönelik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =