Apple'ın yeni telefonunun görüntüleri sızdı!

 Apple  sessiz sedasız üzerinde çalıştığı  yeni   iPhone X  modelini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Henüz  Apple  tarafından resmen açıklanmasa da , iPhone X'un altın sarısı rengindeki modeli iPhon

haber7
0

iPhone X un  yeni  modeli ilk kez görüntülendi. Altın sarısı rengindeki  yeni   iPhone X  , kullanıcılar için alternatif bir renk sunuyor. Henüz dikkat çeken amiral gemisi telefonun  yeni  rengiyle ilgili açıklama yapmayan  Apple  , bilgileri Federal İletişim Komisyonu (FCC) ile paylaştıktan sonra sızıntı gerçekleşti. 9to5Mac tarafından paylaşılan görsellere göre iPhone X’un altın sarısı renginin çerçevesi siyah renkte olacak.

Burada şaşırtıcı olan şeyse iPhone 8’in altın rengi modelinde beyaz çerçeve kullanılacak olması. İnternette paylaşılan  iPhone X  görsellerine Apple’dan resmi açıklama gelene kadar kimse inanmamıştı. Ancak  Apple  yaptığı açıklamada ürettikleri  yeni  renk seçeneğinin görseldeki gibi olacağını doğruladı. Bu durum bizlere , ne kadar sert önlemler alınırsa alınsın sızıntı haberlerinin her zaman gerçekleşebileceğini gösteriyor.

Apple , geçtiğimiz günlerde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ın Product Red kapsamında kırmızı renkli modelini görücüye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =