Atina kimin taşeronu

Afrin harekatını durduramayan ABD ve AB , Türkiye’yi meşgul etmek için Ege’de gerilimi tırmandırıyor. Doğu Akdeniz’deki NATO gemilerinden de cesaret alan  Atina  , provokasyonlarına bir yenisini ekledi.

haber7
0

Doğu Akdeniz’de artan NATO savaş gemilerinden cesaret alan  Yunanistan  , provokasyonlarına yenisini ekledi. Kirli planların şu ana kadar Güney Kıbrıs Rum Yönetimi üzerinden gündeme getirildiği Doğu Akdeniz’deki artan ABD , İngiltere ve Fransa askeri varlığı , Yunanistan’ı cesaretlendirdi.

TAHRİKLERİ ARTTIRIYOR

 

 

Ege’deki tahriklerini her gün daha da arttıran Yunanistan’ın son hamleleri , Doğu Akdeniz’deki enerji denkleminin dışında görülmüyor. Akdeniz oyunları , Türkiye’nin Suriye hamlelerini de boşa çıkarmayı amaçlayan çabalarda , enerjiye sahip olmak isteyen dünya güçlerinin de desteğiyle  Yunanistan  , Ege’deki tacizler üzerinden Türkiye’yi önümüzdeki dönemde daha da meşgul edecek görünüyor.

YENİ KARDAK KRİZİ

Helikoptere Yunan taciz atışı ve ardından Yunan savaş uçağının it dalaşı sonucu düştüğü yalanlarıyla Ege’yi ısıtamayan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =