Baraj gölünde genç kızın cesedi bulundu

Adana'da Seyhan  Baraj  Gölü'nde Gülcan Kırcılı'nın (16)  cesedi  bulundu. Yürüyüş yapanlar suda hareketsiz duran  cesedi  görünce polisi aradı.

haber7
0

Olay , Çukurova İlçesi Seyhan  Baraj  Gölü nde meydana geldi. Yürüyüş yapanlar suda hareketsiz duran  cesedi  görünce polisi aradı.

Olay yerine gelen ekipler , sudaki cesedin Gülcan Kırcılı ya ait olduğunu saptadı. Ayrıca genç kıza ait kayaların üzerine bırakılmış okul çantası ve mont da bulundu. Ekipler , çantanın içerisinde ise genç kıza ait cep telefonu , cüzdan ile birlikte okul kitaplarını buldu.

Çevrede toplananlar , genç  kızın  cansız bedeninin sudan çıkarılmasını izleyerek cep telefonlarıyla görüntü çekti. Bazıları da polislerin çalışmasını ağlayarak izledi.

Bu sırada Kırcılı nın öldüğünü öğrenen yaşlı bir kadın da "Benim oğlum da yıllar önce cinayete kurban gitti. Eşi tarafından öldürüldü. Ben bu  kızın  kaderine ağlıyorum" dedi.

Genç  kızın   cesedi  otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Morgu na kaldırıldı. Polis , Kırcılı nın ailesi ulaşmaya çalışıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =