Chrome kullananlar dikkat! Yeni özellik geldi

Google’ın çok kullanılan internet tarayıcısı  Chrome  Android platformunda güncellenmeye devam ediyor.  Google  Chrome’un , Android sürümüne  Yeni  güncellemeyle birlikte  anasayfa  butonu geri geliyor.

haber7
0

Adres çubuğunda sadeleştirmeye giden  Google   Chrome  masaüstü ve mobil sürümlerinde  anasayfa  butonunu kaldırmış ve yerine düz arama çubuğuna geçiş yapmıştı. Kullanıcıların tepkisini çeken bu değişikliğin ardından  Google  geri adım attı.

Kullanıcıların severek kullandığı  anasayfa  butonu Android için  Google  Chrome’a geri geliyor. Chrome’a yeniden eklenecek olan  anasayfa  butonuyla birlikte kullanıcılar belirleyecekleri bir sayfaya tek tıkla hızlıca erişebilecek.

Anasayfa butonu  Chrome  Android önizleme sürümlerinde kullanılabiliyor!

Şimdilik Chrome’un önizleme sürümleri olan Canary ve  Chrome  Dev’in Android sürümlerinde kullanılabilen  anasayfa  butonunun yanında Chrome’un arama çubuğu daha modern bir arayüze kavuşuyor. Canary ve  Chrome  Dev’in Android sürümlerine eklenebilen  anasayfa  butonu için  Chrome  kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyor. 

Eğer ki  anasayfa  butonunu bir an önce kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek  Chrome  tarayıcınızda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =