KOCAV 30. Yılını kutluyor
Etiketler:

“Kültür Ocağı Vakfı (KOCAV) , kuruluşunun 30. yılı şölenini 14 Nisan 2018 Cumartesi günü , Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirecek.”

haber7
0

KOCAV , ülkelerin kalkınmasında , medeniyetlerin inşasında ve gelişmesinde , pratik hayata uygulanabilen ilmi bilginin ve bu bilgiyi üretecek münevverlerin misyonunu göz önüne alarak , Türk Milletine ve onun değerlerine yabancı olmayan , aksine milletiyle ve değerleriyle bütünleşmiş , vatansever , üzerinde yaşadığımız vatanın bütünlüğünün tartışılmaz değer olarak kabul eden , ezberci olmayan , araştırıcı ve sorgulayıcı kafaya sahip , ilim adamlarının , münevverlerin yetişmesine katkıda bulunmak maksadıyla 1987 yılında kurulmuştur. 

Seminerler , konferans , panel ve sempozyumlar , burslar , televizyon programları , belgeseller , kitaplar , dergiler , imza günleri , turnuvalar , sosyal sorumluluk projeleri KOCAV’ın etkinliklerden sadece bir kaçı... Özlenen medeniyet yolunda 30 yıldır “kul” olmanın şuuruyla ilerleyen  KOCAV  , kaliteden taviz vermeden istikrarlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 

 

Özlenen Medeniyet Yolunda 30 Yıl…

Kurulduğu 1987 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =