Tokat'ta ilginç olay! Haberi yaparken haber oldu

Tokat’ın Zile ilçesinde görüntü almak için çatıya çıkan basın mensubunu görenler , polisi arayarak  intihar  ihbarında bulununca , haberci haber oldu.

haber7
0

Tokat’ın Zile ilçesinde Yunus Emre Camisi kubbesinde bulunan leylekleri görüntülemek için binanın çatısına çıkan İhlas Haber Ajansı muhabirini gören çevredeki vatandaşlar , polisi arayarak  intihar  girişimi ihbarında bulundu. 

İHA nın haberine göre , ihbar üzerine bölgeye ambulans , itfaiye ve emniyet ekipleri sevk edildi.  olay  yerine gelen itfaiye personeli çatıdaki basın mensubunu tanıyınca , önce kendisini telefonla aradı. Basın mensubunun görüntü almak için çatıya çıktığı anlaşılınca ekipler normale döndü.

"HABERCİYKEN HABER OLDUK"

Yaşadığı olayı anlatan İhlas Haber Ajansı Muhabiri Yaşar Erkan İçen , “Yunus Emre Camisi nde leylekleri haber yapmak için bölgeye geldik. Geldiğimizde en uygun yer olan binanın çatı katına çıkarak çekimlerimizi gerçekleştiriyorduk. O arada ambulansın geldiğini fark ettim. Daha sonrasında da itfaiye ekipleri ve polis ekipleri bölgeye intikal ettiler. Benim tabiiki şaşkınlık içerisinde ne olduğundan haberim yoktu. Telefonum çaldı. İtfaiyedeki arkadaşlar beni aradılar. Çatıda  intihar  olayı olduğunu söylediler. Haberciyken haber olduk.” dedi.

Olayı çatıya çıkmadan çözen itfaiye personeli Osman Adıbelli ise yaptığı açıklamada , “Olay günü aldığımız ihbar neticesinde Yunus Emre Camisi nde  intihar  vakası haberini aldık. 112 ve 155 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =