"Türkiye, genç YouTuber’ını arıyor"

 Türkiye  Gençlik STK’ları Platformu’nun (TGSP) "Kanalıma Hoşgeldiniz" sloganıyla bu yıl ilk kez düzenlediği gençler arası "YouTube" yarışmasına başvurular başladı.

haber7
0

TGSP den yapılan açıklamaya göre , "Türkiye Genç Youtuber’larını Arıyor" mottosuyla ilk kez düzenlenen yarışmaya 13-30 yaş arası gençler , tek ya da gruplar halinde birer video ile katılabilecek.

Türk Telekom un sponsorluğunda sanat , tasarım , kültür , teknoloji , dijital dönüşüm , sosyal medyada genç ile yapay zeka konularını içeren yarışmada , gençlerin , çektikleri özgün içerikler ile dijital dünyada yeteneklerini ve hayal güçlerini keşfetmelerini hedefleniyor.

Başvuruların internet üzerinden 18 Nisan a kadar yapılabileceği yarışmada halk oylamasını geçen 20 katılımcı finale katılmaya hak kazanacak. İnternette görsel ve işitsel öğelerle iletişim kalitesini arttırmak ve yeni ufuklar açmak için kullanmaya teşvik eden platform , katılımcıların kendisini keşfetmesini sağlamak için tek kazanımı olmayan yarışmayı düzenliyor.

Alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek yarışmacılar , benzersiz bir süreci deneyimleme fırsatı yakalayarak çeşitli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =