Diyarbakır’da dev asayiş uygulaması

Diyarbakır'da terör örgütü yandaşlarının korsan gösterilerine sahne olan , uyuşturucu satıcılarının yoğun olduğu sokaklar , polisin art arda düzenlediği operasyonlarla huzura kavuştu.

haber7
0

Diyarbakır da terör örgütü yandaşlarının gösterilerine sahne olan , uyuşturucu satıcılarının yoğun olduğu Benusen ve Şehitlik Mahallerinin sokaklarında art arda düzenlendiği operasyonlarla temizledi. Huzur ve güven ortamının devamının sağlanması için polis ekipleri bir dönem girilemez denilen sokaklarda  asayiş   uygulaması  yaptı.  asayiş  Şube Müdürlüğü koordinesinde , helikopter destekli KOM , Narkotik , Çocuk , TEM , Güvenlik , Çevik Kuvvet , Özel Harekât , Havacılık , Foto Film , Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ve Merkez İlçe Emniyet Müdürlüklerinin destek verdiği uygulamaya 25 i amir 360 personel katıldı. Oluşturulan 8 sabit ve 5 seyyar  uygulama  noktasının yanı sıra 6 güzergâhta eş zamanlı olarak arama ve tarama faaliyetleri yapıldı.

SOKAKLAR BİR BİR ARANDI

Polis ekipleri , dar sokaklara girerek şüpheli gördüğü şahısları GBT taramasında geçirdi ve şüpheleri araçları aradı. Helikopterden an be an alınan veriler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =