Tofaş, tedarikçilerini ödüllendirdi

Türk otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Tofaş’ın her yıl düzenlediği “Tedarikçi Toplantısı ve Ödül Töreni” Bursa’da gerçekleştirildi.

haber7
0

Tofaş , tedarikçileri ile yıllık toplantısını gerçekleştirdi.

Bursa’da düzenlenen Tedarikçi Toplantısı ve Ödül Töreni’nde; Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen , Fiat Chrysler Automobiles (FCA) EMEA Bölgesi Satınalma Başkanı Monica Genovese ,  Tofaş  CEO’su Cengiz Eroldu ,  Tofaş  Satınalma Direktörü Yüksel Öztürk ,  Tofaş  yöneticileri ve tedarikçileriyle birlikte çok sayıda katılımcı yer aldı.

“İşbirliği ve yenileşimle mükemmele doğru” temasıyla düzenlenen toplantıda 2017 yılı değerlendirilirken , 2018 yılına ilişkin hedefler paylaşıldı.  Tofaş  ve FCA üst yönetimi tarafından yapılan sunumlarda ise otomotiv ana sanayi ve tedarikçilerden beklentilerin her alanda arttığına dikkat çekilerek , sürdürülebilir başarı için strateji ve öneriler paylaşıldı. Tüm dünyada , değişen teknoloji ile değişimin en fazla hissedildiği sektörlerin başında otomotiv endüstrisinin geldiğinin altı çizilerek , küresel rekabetçilikte güç kazanmak için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =