Destici: 3 parti bu ittifakta anlaştı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa  Destici  , "Cumhur ittifakında AK  parti  , MHP ve BBP ilkesel olarak anlaştı. Bu sadece 3 partiye münhasır bir şey değil. İsterse diğer partiler de yapabilir. Yapmaya da bilir. Bu

haber7
0

Destici , Mersin deki programları kapsamında geldiği Tarsus ilçesinde , cuma namazını Fatih Mahallesi ndeki Eski Cami de kıldıktan sonra namaz çıkışı vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonar Şehitkerim Mahallesi ndeki Makam-ı Şerif Cami sine giden  Destici  , burada cami avlusundaki Danyal Peygamber’in kabrine ziyaret edip dua etti. 

Destici , ziyaretin ardından bir kıraathanede esnaflarla görüştü. BBP kurucu başkanı Muhsin Yazıcıoğlu nu ve şehitleri anma programı için kente geldiğini belirten  Destici  , bir takım ziyaretler de gerçekleştireceğini belirtti.

Parti olarak kuruldukları günden bu yana Türkiye nin temel meselelerinde çözüm üretme gayreti içerisinde olduklarını belirten  Destici  , "Terör 30 yıldan fazla bir süredir devletimizin , milletimizin başının bir belası. Şu anda da terörün tüm unsurlarına karşı top yekün bir mücadele veriliyor hem içeride hem dışarıda. Biz bu mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz. Özellikle sınır ötesi harekat Afrin operasyonu , Zeytin Dalı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =