YouTube kanalından paylaşmış olduğu "I Think You Love Me" şarkısı ile milyonların dikkatini çekmeyi başaran  Alper  Erözer , sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Küçük yaş

haber7
0

Küçük yaşına rağmen edindiği büyük başarılar sonucunda adından sıkça bahsettiren  Alper  Erözer , sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. YouTube kanalı üzerinden paylaştığı "I Think You Love Me" şarkısı ile milyonların beğenisini kazanan Erözer , aranjör ve besteci Suat Aydoğan tarafından keşfeldilerek 9 şarkılık ‘’Hey World World’’ adlı albümünü piyasaya sundu. Peki  Alper  Erözer kimdir?

ALPER ERÖZER KİMDİR?

Alper Serge Erözer , 2004 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 13 yaşında olan Erözer , 2016 yılında Ülker Mutluluk Reklamı ve Sur Yapı İnşaat reklamlarında oynayarak televizyon dünyasına ilk adımı atmıştır. Çeşitli reklam filmlerinde rol almasının ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular adlı dizi de rol almıştır. 

Alper Erözer , YouTube kanalından sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ adlı şarkı ile milyonların beğenisini kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından aranjör ve besteci Suat Aydoğan ın keşfettiği 13 yaşındaki  Alper  Erözer , ‘’Hey World World’’ adlı albümünü piyasaya sundu. 

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce , 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan Hey World ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =