Türkan Şoray'dan kötü haber! Evinden dışarı çıkamıyor! Son sağlık durumu...

Yeşilçam'ın usta oyuncusu  Türkan   Şoray  yakalandığı zatürre nedeniyle bir haftadır  Evinden   dışarı  çıkamıyor. Peki  Türkan  Şoray'ın  sağlık   durumu  nasıl? İşte tüm detaylar...

haber7
0

Yeşilçam ın efsane isimlerinden Türkan  Şoray  , bir süredir yakalandığı zatürre hastalığıyla savaşıyor. Hayranları tarafından  sağlık   durumu  büyük merak konusu olan Türkan  Şoray  bir haftadır  Evinden   dışarı  çıkamıyor. Peki Türkan  Şoray  ın  sağlık   durumu  nasıl? 

TÜRKAN  Şoray  IN SAĞLIK DURUMU

Bir gazetede yer alan habere göre; Yeşilçam ın Sultan ı Türkan  Şoray  ağır gribe yakalandı.Geçmeyen gribi zamanla zatürre hastalığına dönüştü.  Şoray  , bir haftadır  Evinden  hiç çıkmıyor.

Türkan  Şoray  Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Türk sinema tarihinin Sultan lakabı ile tanıdığı Türkan  Şoray  1945 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir açıklamasında Kabartay Çerkezi olduğunu dile getirmiştir.

Aile seceresinin yıllar önce bir yangında silindiğini belirtmiştir. Ailesinin Kuzey Kafkasya’dan İstanbul’a yerleşmesi ile İstanbul’lu olduğunu söyleyebiliriz.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =