Aydın Doğan çalışanlardan helallik istemiş

 Doğan  Medya Grubu'nun Demirören Medya Grubu'na satılması medyada bin yılın  satış  olayı olarak tarihe geçti.  satış  sonrasında  Aydın  Doğan'ın  çalışanlardan   helallik  aldığı öğrenildi.

haber7
0

Aydın  Doğan  ın sahibi olduğu  Doğan  Medya Grubu , Erdoğan Demirören in sahipliğindeki Demirören Medya Grubu na satıldı.  KAP  a açıklama veren  Doğan  Holding , iki medya şirketi arasında  satış  ve devir konusunda görüşmelere başlandığını belirtti.

Bu önemli gelişmeyle birlikte  Doğan  Grubu çatısı altında bulunan Yaysat , Posta , Fanatik , DHA ,  Doğan  TV , Kanal D , CNN Türk , Hürriyet ve D Smart artık Demirören Medya Grubu na bağlanacak.

 

SATIŞ İPTAL Mİ OLDU?

Doğan Medya Grubu kulislerine göre imzalar için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Normalde iki grubun arasında devir teslim töreni yapılması bekleniyordu ancak bu tören ertelendi. Bu durum "Acaba  satış  iptal mi edilecek?" sorularına neden oldu. Ancak alınan bilgilere göre , devir teslim töreninin pazartesi günü yapılacak.

AYDIN DOĞAN HELALLİK ALMIŞ

Doğan Medya Grubu kulislerine göre ,  Aydın   Doğan  ın tüm çalışanlardan  helallik  aldığı söyleniyor. Buna ilişkin bir cümle de Radyo D de program yapan bir sunucunun programında kaydedildi. Sabah programı yapan sunucu , uzun zamandır  Doğan  Medya Grubu nda olduğunu söyleyerek ,  Aydın   Doğan  ın tüm çalışanlardan  helallik  aldığını dile getiren bir konuşma yaptı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =