Aleyna Tilki kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari şarkısı söyleyen  Aleyna   Tilki  kimdir? Başarılı şarkıcı  Aleyna   Tilki   Aslen   nereli  ve  Aleyna   Tilki   kaç  yaşındadır? Son dönemde en çok konuşulan isimlerden biri olan  Aleyna  Tilk

haber7
0

Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkısıyla popüler olan güzel şarkıcı Aleyna  Tilki  kimdir? Sesiyle herkesi etkilemeyi başaran Aleyna  Tilki  in gerçek yaşı kaçtır? İşte Aleyna  Tilki  nin biyografisi

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

2000 yılında dünyaya gelen  Aleyna   Tilki   Aslen  Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna  Tilki  1 ,65 boyunda ve 48 kilodadır. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları nı söyleyerek hafızalara kazınan  Aleyna  Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. 

ALEYNA TİLKİ HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULARI CEVAPLADI - TIKLA

Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan "Cevapsız Çınlama" şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna  Tilki  nin annesi ise Trabzon Ofludur.

Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını  ifade eden Aleyna  Tilki  çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.

CEVAPSIZ ÇINLAMA ŞARKISI REKOR KIRIYOR

Türkiye yaklaşık iki ayda popun süper yıldızlarını dahi geride bırakan 16 yaşındaki bir kızı konuşuyor ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =