Abdulhamid Han ile Erdoğan birbirine benziyor

Sultan 2. Abdülhamid'in torunu  Nilhan Osmanoğlu  ,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ile Abdülhamid Han'ı  birbirine  benzetenlerin olduğunu ifade etti.

haber7
0

Sultan 2. Abdülhamid in torunu  Nilhan Osmanoğlu  ,Sultan Abdülhamid  Han  ın öngörülü , feraset sahibi bir insan olduğunu Kudüs ün durumunu , 100 sene öncesinden gören bir padişah olduğunu söyledi. 

"SULTAN ABDÜLHAMİD  Han  FERASET SAHİBİYDİ"

Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamid in beşinci kuşaktan torunu  Nilhan Osmanoğlu  , "Sultan Abdülhamid  Han  aslında öngörülü , feraset sahibi bir insan olduğu için Filistin in , Kudüs ün durumunu , bugünkü yaşayacağımız olayı 100 sene öncesinden gören bir padişah. Bu durumunu çok önceden görmüş , elinden gelen önlemi almaya çalışmış" dedi.

Bursa nın Orhangazi ilçesinde belediye ile Orhangazi İmam Hatipliler Derneğince düzenlenen "Abdülhamid  Han  ın Davası" başlıklı konferansta konuşan Osmanoğlu , Sultan 2. Abdülhamid ile  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ı karakter olarak  birbirine  benzetenler olduğunu söyledi.

KUDÜS BİR ASIRDIR ZULÜMLERE MARUZ KALIYOR

Kendisinin ise karakter bakımından değil ancak dönem olarak benzettiğini belirten Osmanoğlu , "Hatta saldırı şekilleri bile benziyor. Ben biraz daha derin incelediğim için gerçekten saldırı şekilleri bile aynı. Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi Sultan Abdülhamid  Han  ın kendisini millete ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =