İngiliz ve Hollandalı turistte rekor kırılabilir

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Orhan Kavala , AA muhabirine yaptığı açıklamada , Hollanda da her yıl ocak ayında düzenlenen fuarın , Avrupa nın ikinci büyük fuarı olduğunu söyledi.

milliyet
0

var ArticleID = 2594916; Milliyet.com.tr »Ekonomi »Haber »İngiliz ve  Hollandalı   turistte   rekor  kırılabilir21.01.2018 13:10 | Son Güncelleme: 21.01.2018-13:15 AAİngiliz ve  Hollandalı   turistte   rekor  kırılabilirBodrum Otelciler Derneği

"Yaptığımız çalışmalarda , bu yıl daha fazla sayıda Hollandalı  tatilcinin ilçeyi ziyaret edeceğini görüyoruz. Geçmiş yıllarda Bodrum , Hollanda  ve İngiltere uyruklu vatandaşları ağırlıyordu. Bu rakamlarda düşmeler oldu ancak  şu anda rakamlar yeniden yükselmeye başladı. Turizmde en önemli şey şudur;  düşüşler çok hızlı , yükselişler ise yavaş yavaş olur. Şu anda İngiltere ve  Hollanda piyasası Bodrum a gelişlerini hem uçak sayısı olarak hem de gelecek  insan sayısı olarak artırdı. Bu olumlu bir gelişme. Bu şekilde devam ederse daha  önceki periyotları geçeriz."

Kavala , önlerinde önemli fuarların olduğunu belirterek , "Önümüzde  Berlin Fuarı , EMİT ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =