Çocukları savaştıran PYD/PKK kendini ele verdi

Terör örgütü   son dakika  haberleri">PYD/PKK  , Afrin ile ilgili TSK’ye karşı propagandası sırasında  son dakika  haberleri">kendini   son dakika  haberleri">ele  verdi. Örgüt , "çocuk savaşçı kullanma" suçu işlediğini ispatlayan görüntüler paylaştı.

milliyet
0

var ArticleID = 2594913; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Müfredat güncellemeleri kamuoyuyla paylaşıldı21.01.2018 13:03 | Son Güncelleme: 21.01.2018-13:05 AAMüfredat güncellemeleri kamuoyuyla paylaşıldıMilli Eğitim Bakanlığı

MÜFREDAT ONAYLANDI

Ayrıca Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından toplanan bazı  programlarla ilgili düzeltme önerileri , Orta Öğretim Genel Müdürlüğünün  elektronik modülü üzerinden alınan 80 bin dolayındaki görüş ile yazılı veya  elektronik posta ile TTKB ye ulaştırılan görüş ve öneriler , şeffaflık ,  bilimsellik ve katılımcılık ilkelerinin gereği olarak öğretim programlarına  yansıtıldı ve böylece güncelleme çalışmalarının düzenlemeleri tamamlandı.

Güncelleme çalışmalarında genel olarak öğretim programlarının  yapısının korunmasına çalışıldı , Bakanlığın önem ve öncelik verdiği konulara  odaklanıldı.

  Bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =