Otobüs şoförünün hayat kurtaran ilk yardımı kamerada

 son dakika  haberleri">Kadıköy  de bir  son dakika  haberleri">İETT   son dakika  haberleri">şoförünün  , dili boğazına kaçan yolcuyu hayata döndüren ilk müdahalesi  son dakika  haberleri">Otobüs  kamerası tarafından görüntülendi.

milliyet
0

var ArticleID = 2594911; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Otobüs  son dakika  haberleri">şoförünün   son dakika  haberleri">hayat   son dakika  haberleri">kurtaran  ilk  yardımı  kamerada21.01.2018 12:56 | Son Güncelleme: 21.01.2018-13:00 DHAOtobüs  son dakika  haberleri">şoförünün   son dakika  haberleri">hayat   son dakika  haberleri">kurtaran  ilk  yardımı  kameradaKadıköy de bir  son dakika  haberleri">İETT   son dakika  haberleri">şoförünün  , dili boğazına kaçan yolcuyu hayata döndüren ilk müdahalesi  son dakika  haberleri">Otobüs  kamerası tarafından görüntülendi.Paylaş Twitle A+ a-

Olay 19 Ocak ta saat 11.30 sularında meydana geldi.  son dakika  haberleri">İETT  nin 19F hattında ,  son dakika  haberleri">Kadıköy  Altıyol da bir yolcunun dili boğazına kaçtı. Güvenlik kameralarına yansıyan panik anlarında , Murat Küçük isimli  son dakika  haberleri">İETT  şoförü , aracı hemen kenara çekti ve yolcunun yanına geldi. Yolcunun dilini ilkyardım uygulayarak boğazından geri çıkan Küçük , yolcunun hayatını kurtardı.

O anlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı. 

Bu habere ifade ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =