Songül Öden, 74 yaşındaki İngiliz oyuncu Kevork Malikyan ile aşk mı yaşıyor?

 oyuncu   Songül   Öden  (40) , Instagram hesabından Ermeni asıllı  İngiliz   oyuncu   Kevork   Malikyan  (74) ile fotoğraf paylaştı.  Songül   Öden  fotoğrafa kalp emojisi koyunca  aşk  dedikoduları patlak verdi. Ancak açıklama gecikmedi. İşte  Songül  Öden

milliyet
0

Son olarak Kerem Alışık ile uzun bir birlikteliği olan ve evliliğe giden ilişkilerini noktalayan  Songül   Öden  , Instagram hikayesinde paylaştığı fotoğrafla akıllarda soru işareti uyandırdı.

Songül  Öden  ,  İngiliz   oyuncu   Kevork   Malikyan  ile çektiği fotoğrafın ortasına kalp çizerek Diyarbakır prensi notunu düştü.  Songül   Öden  in bu paylaşımı da  aşk  dedikodularının çıkmasına neden oldu. 

KENDİSİYLE AĞABEY KARDEŞ İLİŞKİSİ DIŞINDA BİR YAKINLIĞIM YOKTUR
Çıkan  aşk  dedikodularının ardından  Songül   Öden  açıklama geldi. İşte  Songül   Öden  in açıklaması...

"Dünden beri hakkımda çıkan haberleri şaşkınlıkla ve üzüntüyle  takip ediyorum. Ağabeyim ,meslektaşım ve memleketlim olan  Kevork Malikyan’la birlikte paylaştığım fotoğrafın yorumlanış biçimi beni derinden üzdü...Kendisiyle  ağabey kardeş ilişkisi dışında başka bir yakınlığım yoktur...Bu açıklamayı yapıyor olmak dahi benim için son derece yaralayıcıdır...Gerekli hassasiyeti göstermeniz dileğiyle... Saygılarımla"

googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =