Penelope Cruz’dan taciz skandalı yorumu: Kalbim parçalandı

 Penelope   Cruz  , “The Assassination of Gianni Versace” dizisiyle ekrana döndü. Darren Criss , Edgar Ramirez ve Ricky Martin’le başrolü paylaşan ünlü oyuncu , Los Angeles’ta Barbaros Tapan’la bir araya geldi.  Cruz  , diziyi anlattığı röporta

hurriyet
0

◊ Bir müddet ara verdikten sonra karşımıza önce “Doğu Ekspresinde Cinayet” filmiyle çıktınız. Şimdi de FX’in yeni mini dizisi “The Assassination of Gianni Versace”da yer alıyorsunuz...

- Evet! “Doğu Ekspresinde Cinayet” filminin başındaki İstanbul görüntüleri nasıldı ama! Ben çok beğendim. Sihirli bir şehir zaten İstanbul , değil mi!

◊ Evet , ben de beğendim. Güzeldi gerçekten... Johnny Depp ile 3’üncü projenizdi değil mi?

- Evet , Johnny ile “Blow”u bile yapmadan önce Madrid’de tanışmıştık. 20-21 yaşlarındaydım. Komik olan ne biliyor musun , birlikte yaptığımız filmlerde hep çekişme içerisinde olsak da gerçek hayatta bir dakika bile yaşadığımız kötü anımız olmadı.

◊ Farklı lokasyondaki çekimlere tüm aile birlikte mi gidiyorsunuz?

- Evet , Javier (Bardem) ile dönüşümlü çalışmaya çalışıyoruz. Gerçi “Loving Pablo”da birlikte rol aldık. Çekimler boyunca tüm aile Kolombiya’daydık.

DONATELLA ROLÜ BİR PERUKTAN İBARET DEĞİL

◊ Gelelim “The Assasination of Gianni Versace” dizisine... Bir sinema tutkunu olarak çok nadir bir televizyon dizisini bu kadar merakla beklemişimdir. İlk 8 bölümü bir gecede izledim. Tek kelime ile harika , tebrik ederim. Nasıl gelişti proje?

- Yapımcımız ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =