League of Legends Şampiyonluk Ligi başladı!

 League  of  Legends  2018  Şampiyonluk   Ligi  Kış Mevsimi heyecanı 20 Ocak Cumartesi günü başladı.

hurriyet
0

League of  Legends  Türkiye  Şampiyonluk   Ligi  nde 2018 Kış Mevsimi heyecanı 20 Ocak ta başladı. 9 hafta sürecek mevsim mücadelesinin ilk maçı 20 Ocak saat 15.00 da 1907 Fenerbahçe Espor ve BAUSuperMassive eSports arasında oynanacak. 2017 Türkiye Büyük Finali nde oynayan 1907 Fenerbahçe Espor ve BAUSuperMassive eSports u yeni mevsimde ilk kez karşı karşıya getirecek olan bu mücadeleye , derbinin rövanşı olarak bakılıyor.

Bu yıl ligde 1907 Fenerbahçe Espor , BAUSuperMassive eSports , Dark Passage.Dominos , Galakticos , HWA GAMING , Royal Bandits , Team AURORA ve YouthCREW olmak üzere toplam 8 takım şampiyonluk için mücadele edecek. Yapılan format değişikliğiyle tüm takımlar her gün birer maç yapacak ve puanlamalar tek maç üzerinden hesaplanacak. Maçlar Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 , Pazartesi günü saat 18.00 da başlayacak.

Türkiye espor sahnesinde 5. yılını geride bırakan  League  of  Legends   Şampiyonluk   Ligi  , Türkiye nin espordaki hızlı gelişimine daha fazla ivme kazandırmak adına lig mücadelesini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =