PUBG için özel klavye yaptılar! Yoğun ilgi var

Son günlerin en popüler oyunlarından biri olan  PUBG  ye (PlayerUnknown’s Battlegrounds) olan  ilgi  gün geçtikçe artıyor. Öyle ki  PUBG  için  özel   klavye  bile üretildi!

hurriyet
0

Çinli bir şirket olan Varmilo ,  PUBG   özel   klavye  modeli ile herkesin dikkatini çekti. Varmilo tarafından üretilen bu  klavye  , boşluk tuşunda oyunda birinci olanların karşılaştığı mesajla sizleri karşılıyor. Çorba paranız bu  klavye  sayesinde çok daha rahat çıkabilir de demek istiyor olabilirler. Son derece farklı bir tasarım çizgisine sahip olan ürün , siyah , beyaz ve sarının kombinasyonu renk paletiyle hayli eğlenceli görünüyor.Mekanik bir model olan The Chicken Dinner modeli ,  klavye  üzerindeki simgeleri ve tuşları tamamen PUBG’ye  özel  olarak tasarlamış. Tamamen  PUBG  tuş kombinasyonu üzerinden giden bu mekanik  klavye  , sadece bu oyunda efektif kullanılmak üzere yapılmış.

Mechanics Keyboards üzerinde 131 ve 169 dolar arasında değişen fiyatlarıyla Chicken Dinner sahip olmak isteyebileceğiniz bir ekipman olabilir. Klavyelerin fiyatlarıyla kullanılan mekanik anahtar ve boyutlara göre değişiyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =