Sahneden hastaneye
Etiketler:

Bülent Ersoy önceki gece Jolly Joker’de sahneye çıktı. Hasta olduğunu söyleyen sanatçı , konser sonrası  hastaneye  gidip serum taktırdı. Ersoy , İzmir-İstanbul uçağında olay çıkardığı iddiasına da yanıt verdi.

hurriyet
0

TÜRK sanat müziğinin usta sesi Bülent Ersoy , önceki gece Vadistanbul’daki Jolly Joker’de konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan sanatçının sesinin kısık olduğu ve ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Hasta olduğunu söyleyen Ersoy , “Çok kötüyüm. Sanki sigara içen bir insanmışım gibi ciğerlerimde sorun olmuş. Buradan  hastaneye  gideceğim , serum takılacak. Söz verdiğim mekana çıkmam gerekiyor , profesyonel olmak budur” dedi.

ÇAĞLA VE ÖZGE ŞAHİT UÇAKTA OLAY ÇIKARMADIM

Bülent Ersoy , geçtiğimiz gün seyahat ettiği İzmir-İstanbul uçağında olay çıkardığı iddiasına da yanıt verdi. Business’ta uçan sanatçı , yanında oturan yolcuyu istemediği için kavga çıkardığı ve uçağın yarım saat rötar yapmasına neden olduğu haberlerini yalanladı: “O haberlere çok sinirlendim. Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy da oradaydı. Allah’ıma şükürler olsun ki onlar yaşananları gördü. İyi ki o kızlar vardı , yoksa kimse inanmazdı bana , ‘Yapmıştır bu’ derdiniz. Bu , hayal bile edilemeyecek şekilde yalan bir haberdir. Herkes binebilir o uçağa. Yanımda kimse oturmasın istesem özel uçak alır giderim ya da iki koltuk satın alırım , bir ayağımı ona bir ayağımı buna uzatırım.” Basının sorularını yanıtladıktan sonra sahneye çıkan Bülen Ersoy , saat 03.30’da mekandan ayrılarak Fulya Acıbadem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =