Seçim kazanıldı! Albayrak göreve...

Galatasaray'da Seçimli Genel Kurul'da Dursun Özbek ile girdiği yarışı kazanan  Mustafa Cengiz  , Sportif AŞ yönetiminde Burak Elmas ve Abdürrahim Albayrak'ı  göreve  getirecek.

haber7
0

Galatasaray da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul da Dursun Özbek in rakibi Mustafa Cengiz , G.Saraylı taraftarların merakla beklediği hamleyi seçime birkaç gün kala açıklamıştı. Cengiz , Sportif AŞ yönetiminde taraftarın geniş çapta desteklediği isimlerden Burak Elmas ve Abdurrahim  Albayrak  ın yer alacağını ifade etti.

Cengiz , "Sportif A.Ş ye hangi takımlı olduğu bilinmeyen , şaibeli insanlar yerine Abdurrahim  Albayrak  ve Burak Elmas gibi Galatasaraylı isimleri getireceğiz. Onlarla görüşme halindeyiz ve inşallah onlar bizim Sportif AŞ mizde olacaklar" ifadelerini kullandı.

Bu gelişme sonrasında açıklama yapan Burak Elmas , "Sayın  Mustafa Cengiz  e bu zor yolculukta ve sonrasında her türlü desteği vereceğimi söylemiştim. Teveccüh edip vereceği her türlü görev için sözüm geçerlidir. Biz Galatasaraylıyız ve hep buradayız" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =