HDP şaşırtmadı! Afrin harekatına  işgal  dediler

Partinin eş genel başkanı Kemalbay ,  son dakika  haberleri">Afrin  in  Suriye  savaşında çatışma yaşanmayan yegane yerlerden biri olduğunu savundu.

milliyet
0

var ArticleID = 2594630; Milliyet.com.tr »Siyaset »Haber »HDP şaşırtmadı!  son dakika  haberleri">Afrin   son dakika  haberleri">harekatına   son dakika  haberleri">işgal  dediler20.01.2018 21:12 | Son Güncelleme: 20.01.2018-21:14 AAHDP şaşırtmadı!  son dakika  haberleri">Afrin   son dakika  haberleri">harekatına   son dakika  haberleri">işgal  dedilerPartinin eş genel başkanı Kemalbay ,  son dakika  haberleri">Afrin  in  Suriye  savaşında çatışma yaşanmayan yegane yerlerden biri olduğunu savundu.Paylaş Twitle A+ a-

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay , başkent Ankara daki parti genel merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.

Afrin de Zeytin Dalı adı altında bir operasyon düzenlendiğinin söylendiğini belirten Kemalbay , "Ne zaman bir savaş , katliam olsa barışla anılan semboller kullanılır. Bu operasyon , Zeytin Dalı adı altında bir işgaldir.  son dakika  haberleri">Afrin  ve Rojava ya yönelik  son dakika  haberleri">işgal  girişimi ile karşı karşıyayız" diye konuştu.

Kemalbay , bir milyonu aşkın insanın yaşadığı  son dakika  haberleri">Afrin  in  Suriye  savaşında  belki ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =