Bir şok daha! Lisansı askıya alındı

Olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçını yönettikten sonra uzun süre maç alamayan  daha  sonra da B Klasman’a düşürülen hakem Deniz Ateş Bitnel’in  Lisansı   askıya  alındı.

haber7
0

Süper Lig’de iki sezon önce Türk Telekom Stadyumu’nda oynanan olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçını yönettikten sonra uzun süre maç alamayan  daha  sonra da B Klasman’a düşürülen hakem Deniz Ateş Bitnel’in  Lisansı   askıya  alındı.

Futbolun içinde hakem hataları her zaman oldu ve bundan sonra da olmaya devam edecek. Gerek ligimizde gerekse Avrupa’da birçok karşılaşmada yapılan hataların maçların önüne geçtiği de oldu. Bu mücadelelerden biri de 2015-2016 sezonunda Telekom Stadyumu’nda oynanan Galatasaray-Trabzonspor mücadelesi. Bu maça dair hafızalarda öne çıkan en önemli şey de müsabakanın hakemi Deniz Ateş Bitnel’in gösterdiği kırmızı kartlar. 35 yaşındaki hakem , bu maçta Trabzonspor’dan 4 isme kırmızı kart çıkarmış ve bordo-mavili takım 7 kişi tamamladığı mücadeleyi 2-1 kaybetmişti. Bitnel , söz konusu yönetiminden sonra Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından uzun süre dinlendirilmiş ve ilk resmi maçına yaklaşık 6 ay sonra TFF 1. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =