Son dakika... YPG komutanları öldürüldü!

 son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Afrin  deki teröristlere yardım için  son dakika  haberleri">Menbic  e yığınak yapan  YPG  liler arasındaki üç komutanın araçlarına bombalı saldırı düzenlendi.

milliyet
0

var ArticleID = 2594474; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Son dakika...  YPG   son dakika  haberleri">komutanları  öldürüldü!20.01.2018 13:12 | Son Güncelleme: 20.01.2018-13:16 milliyet.com.trSon dakika...  YPG   son dakika  haberleri">komutanları  öldürüldü!Afrin deki teröristlere yardım için  son dakika  haberleri">Menbic  e yığınak yapan  YPG  liler arasındaki üç komutanın araçlarına bombalı saldırı düzenlendi.Paylaş Twitle A+ a-Haberin fotoğraflarıHaberin Tüm Fotoğrafları

Terör örgütü  son dakika  haberleri">PKK  nın Suriye uzantıları , rejimin kontrol ettiği hattan geçerek  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Afrin  e ulaşmayı hedefliyor ancak  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Afrin  in etrafı neredeyse tamamen sarılmış durumda.

Hatay ve  son dakika  haberleri">Kilis  e yüzlerce tank ve zırhlı araç sevk eden Türk ordusu , bölgenin kuzey ve batısını tutuyor.

Türkiye nin desteklediği Özgür Suriye Ordusu EtiketlerABDÖSOPKKYPGIŞİDorduAfrinaskerHatayKilisterörEl ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =