Site otoparkındaki 16 aracın üzerine mermi bırakıldı

 Konya  da bir sitenin otoparkında bulunan 16  aracın   üzerine  , kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce  Tabanca  mermisi bırakıldı.

milliyet
0

var ArticleID = 2594410; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Site  otoparkındaki  16  aracın   üzerine   Mermi  bırakıldı20.01.2018 11:03 | Son Güncelleme: 20.01.2018-11:06 AASite  otoparkındaki  16  aracın   üzerine   Mermi  bırakıldıKonya da bir sitenin otoparkında bulunan 16  aracın   üzerine  , kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce  Tabanca  mermisi bırakıldı.Paylaş Twitle A+ a-

Konya nın merkez Selçuklu ilçesindeki bir sitenin otoparkında bulunan 16  aracın  üzerinde ,  Tabanca  mermileri bulundu. 

Alınan bilgiye göre , Kosova Mahallesi ndeki bir sitede oturan Mehmet Eken , eşiyle birlikte aracına bindiğinde , otomobilin cam sileceği  üzerine  bırakılmış  Tabanca  mermisi olduğunu fark etti.

Eken in ihbarı  üzerine  olay yerine gelen polis ekipleri ,  Site  otoparkında bulunan 15  aracın  daha  üzerine  aynı mermilerden bırakıldığını belirledi.

Araçlar üzerinde inceleme yapan ve mermilere el koyan polis ekiplerinin , şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için başlattığı çalışma sürüyor.

Mehmet Eken , gazetecilere yaptığı açıklamada , benzer bir olayın daha önce de yaşandığını belirterek , kooperatif aracılığıyla aldıkları evlerinden çıkarılmak istendiklerini , mermilerin kendilerine gözdağı verilmek amacıyla bırakılmış ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =