Son dakika... Türkiye AB ye rest çekti! İmtiyazlı ortaklık...

Reuters haber ajansına konuşan  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">AB  Bakanı Çelik , "Adına ne denirse densin , imtiyazlı  son dakika  haberleri">ortaklık  veya terörle mücadelede işbirliği... Böyle bir teklif  Türkiye  tarafından değerlendirmeye bile alınmayacaktır" dedi.

milliyet
0

var ArticleID = 2594020; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Son dakika...  Türkiye   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">AB  ye  son dakika  haberleri">rest  çekti!  son dakika  haberleri">İmtiyazlı  ortaklık...19.01.2018 15:29 | Son Güncelleme: 19.01.2018-15:32 Son dakika...  Türkiye   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">AB  ye  son dakika  haberleri">rest  çekti!  son dakika  haberleri">İmtiyazlı  ortaklık...Reuters haber ajansına konuşan  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">AB  Bakanı Çelik , "Adına ne denirse densin , imtiyazlı  son dakika  haberleri">ortaklık  veya terörle mücadelede işbirliği... Böyle bir teklif  Türkiye  tarafından değerlendirmeye bile alınmayacaktır" dedi.Paylaş Twitle A+ a-

Avrupa Birliği

Çelik ayrıca  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">AB  nin  Türkiye  den Batı ya göçmen akınını 3 milyar euro mali yardım ve başka destekler karşılığında durdurması için varılan anlaşmanın tüm maddelerine bağlı kalmadığını söyledi.

Mali yardımın iyi işlemediğini belirten Çelik , "Teknik olarak  Türkiye  nin bu anlaşmayı sürdürmesi için hiçbir sebep kalmamıştır" ifadelerini kullandı.

AB Bakanı , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =