Atatürk Havalimanı’nda karne tatili yoğunluğu

Milyonlarca öğrencinin karnelerini almasının ardından başlayan yarıyıl tatilini çocukları ile  İstanbul  dışında geçirmek isteyen vatandaşlar ,  Atatürk   Havalimanı  nda yoğunluğa neden oldu.

milliyet
0

var ArticleID = 2594011; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Atatürk Havalimanı’nda  Karne   tatili  yoğunluğu19.01.2018 15:11 | Son Güncelleme: 19.01.2018-15:15 İHAAtatürk Havalimanı’nda  Karne   tatili  yoğunluğuMilyonlarca öğrencinin karnelerini almasının ardından başlayan yarıyıl tatilini çocukları ile  İstanbul  dışında geçirmek isteyen vatandaşlar ,  Atatürk   Havalimanı  nda yoğunluğa neden oldu.Paylaş Twitle A+ a-Haberin fotoğraflarıHaberin Tüm Fotoğrafları

Okulların tatile girmesinin ardından oğlu ile birlikte Almanya’ya tatile gittiğini belirten Efsun Tunç , “Oğlumla Beraber Berlin’e arkadaşlarımızın yanına gidiyoruz. Biraz kafa dinleyip tatilimizi yapacağız. Buna  Karne  hediyesi de denebilir. Hem okuyan hem gezen çok bilir derler. Biz de bu sefer gezme kısmını gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

2017-2018 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =