Vatanım Sensin 42.bölüm fragmanı! Vatanım Sensin son bölüm Kanal D'de

 Vatanım   Sensin  41.son bölümüyle  Kanal  D ekranlarındaydı.  Vatanım   Sensin  son bölümde; Cevdet , Dağıstanlı'nın erlerini orduya katılmaya ikna ederken , Azize hakkındaki gerçekleri öğrenerek şok olur. Peki ,

haber7
0

Vatanım  Sensin  son bölümde; İstanbul Hükümeti , İsmet Paşa nın başında olduğu Ankara heyetiyle bir görüşme talep eder. Ancak Cevdet , İstanbul Hükümeti nin Ankara yı pusuya düşürmeyi amaçladığını keşfeder ve Mustafa Kemal in kendisini affetmesi için sabırsızlanan Tevfik i bu pusuyu bertaraf etmek için kullanmaya karar verir. Cevdet bundan sonra , Yanık Efe olarak Ankara ya mı katılacağını yoksa gücü eline geçirip Miralay Tevfik günlerine mi döneceğini bilmediği eski dostuyla yüzleşecek ve öldü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşacaktır. Peki ,  Vatanım   Sensin  41.bölümün ardından , merakla beklenen  Vatanım   Sensin  42.bölüm  fragmanı  yayınlandı mı?

VATANIM SENSİN 42.BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi  Vatanım   Sensin  42.bölüm  fragmanı  henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

VATANIM SENSİN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =