Instagram da son görülme nasıl kapatılır

 Instagram  a sessiz sedasız sunulan yeni bir özellik; Facebook ve Whatsapp ta olduğu gibi kullanıcıların birbirlerini en son ne zaman aktif olduğunu görebilmelerini sağlıyor. Peki bu özel bilgimizi paylaşmak zorunda mıyız?  Instagram  da son g

hurriyet
0

Instagram da son  görülme   nasıl  kapatılır? Bu sorunun yanıtı dünden bu yana yoğun olarak aranıyor; çünkü  Instagram  ın varsayılan olarak açık sunduğu bu özellik nedeniyle kullanıcılar farkında olmadan son  görülme  tarihlerini paylaşıyorlar. Ancak istendiği taktirde  Instagram  da son  görülme  kapatılabiliyor. Bunun için izlemeniz gereken basit bir yol var! 

Öncelikle Ayarlar a girin. Ardından alt kısımda yer alan Hareket Durumunu Göster seçeneğini devre dışı bırakıyoruz. Böylece Instagram’ın son  görülme  özelliğini kapatma işlemini başarıyla tamamlıyoruz.

Bu özelliği kapatmanız halinde arkadaşlarınızın son  görülme  zamanlarına ulaşamayacağınızı hatırlatmak isteriz. WhatsApp gibi diğer uygulamalarda bu bilgileri paylaşmayan kullanıcılar için benzer yöntemler uyguluyor.

};var wa = document.createElementwa.async = 1;wa.src = url;var s = document.getElementsByTagName}).player-inline{display:inline-block;padding-bottom:56.25%;position:relative;width:100%;z-index:5;}.player-box ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =