Savaş uçağı karayoluyla Ankara ya getirildi

Lise  öğrencilerinin eğitimi için sergilenecek F-4  Savaş   uçağı  , Eskişehir den  yüklendiği 3 tır ile  ankara  nın Kızılcahamam ilçesine ulaştırıldı. Kızılcahamam  Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine kuru

milliyet
0

var ArticleID = 2593338; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Savaş  uçağı   karayoluyla   ankara  ya getirildi18.01.2018 14:51 | Son Güncelleme: 18.01.2018-14:54  ankara 

Okul Müdürü Yaman , AA muhabirine yaptığı açıklamada , 15 Temmuz  şehidinin adını taşıyan okullarında gurur verici bir gelişme yaşadıklarını  belirtti.

Yaklaşık 2 sene süren yoğun uğraşlar sonrasında F-4  Savaş  uçağının  okula getirildiğini ifade eden Kadir Yaman , "Türkiye de bir ilk olması bizim için  ayrı bir gurur kaynağı." dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Karakuş ise Türkiye de bir ilk olarak savaş  uçağını öğrencilerin eğitimi için getirdiklerini vurgulayarak , emeği geçenlere  teşekkür etti.

Kızılcahamam Kaymakamı Yıldız da öğrencilerin uygulamalı eğitiminde  kullanılacak uçağın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Lise bahçesine kurulacak  Savaş  uçağının , öğrencilerin uygulamalı  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =