600 bin TL’yi hesaplarına aktaran çete çökertildi

İstanbul’da , iki banka çalışanından aldıkları bilgilerle  600  bin TL’yi  hesaplarına   aktaran   çete  çökertildi. 39 kişinin gözaltına alındığı operasyon anı polis kamerası tarafından görüntülendi.

milliyet
0

var ArticleID = 2593256; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Son dakika duyuruldu! İstanbul , yarıyıl tatilinin ilk haftası kar bekliyor...18.01.2018 12:39 | Son Güncelleme: 18.01.2018-12:40 İSTANBUL

Çatalca daki meteoroloji radarı ise anlık yağış bulutlarını takip  ederek , 2-3 saat öncesinde yağışın cinsini ve miktarını tespit ederek şiddetli  yağış uyarısı yapıyor.

İstanbul daki hava durumuna ilişkin AA muhabirin soruların yanıtlayan  Meteoroloji Genel Müdürlüğü Birinci Bölge Müdürü Ahmet Kocaman , dün sabah  saatlerinde başlayan lodos fırtınasının bu sabahtan itibaren karayele döndüğünü  söyledi.

Bugün ve yarın sabaha kadar bölgede karayel fırtınasının etkili  olacağını dile getiren Kocaman , rüzgarın hızının saatte 80 ve 100 kilometreye  kadar çıkacağını dile getirdi.

Bugünkü tahmin haritasının her zaman rastlanılan bir durum olmadığını  belirten Kocaman , rüzgar , fırtına , şiddetli yağış , kar , karayel ve lodos  fırtınasının bir arada görüleceğini , Türkiye nin bütün hava olaylarını aynı anda  yaşayacağını anlattı.

Kocaman , özellikle yurdun batı kesimleri , Marmara , Ege , Akdeniz ve İç  Anadolu nun batı kesimlerinde yarın sabah saatlerine kadar karayel , doğu  kesimlerde ise lodos fırtınasının etkili ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =