Deniz ve kara birleşti! Hayat felç oldu

İzmir’de sabah saatlerinde şiddetli yağmur etkili oldu. Hayatı  felç  eden yağmur ve fırtına sebebiyle  Deniz  taştı. Kordon boyunda bulunan dükkanlar da bu durumdan nasibini aldı.

haber7
0

İzmir’de sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağış hayatı felç etti. Kordon’da  Deniz  taştı , cadde ve sokaklar su altında kaldı. İş yeri sahipleri dükkanlara dolan yağmur suyunu boşaltmaya çalışırken , vatandaşlar da zor anlar yaşadı.

İzmir’de sabah saatlerinde şiddetli yağmur etkili oldu. Hayatı felç eden yağmur ve fırtına sebebiyle  Deniz  taştı. Kordon boyunda bulunan dükkanlar da bu durumdan nasibini aldı. Çok sayıda iş yeri sular altında kaldı. Dükkan çalışanları , içerideki eşyaların zarar görmemesi için fırçalarla suyu boşaltmaya çalıştı. Cadde ve sokaklar da adeta göle döndü. Vatandaşların bazıları ayakkabılarının üzerine poşet geçirerek yolun karşısına geçmeye çalışırken , tedarikli olanlar yağmur botlarını giydi. Hayatı felç eden yağmur nedeniyle sokak hayvanları da zor anlar yaşadı. İtfaiye ekipleri , yağmur sularının tahliyesi için çalışma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =