Bu hafta 6 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  3'ü yerli olmak üzere 6  film   vizyona  girecek.

haber7
0

"Rüzgar"

Halil Sezai Paracıkoğlu ile Belçim Bilgin in başrollerinde yer aldığı "Rüzgar" adlı  film  , yarın  vizyona  girecek.

Yönetmenliğini Serkan Acar ın üstlendiği , senaryosunu Volkan Girgin in kaleme aldığı filmde ayrıca Ataberk Mutlu , Nebil Sayın ve Cezmi Baskın rol alıyor.

Romantik komedi türündeki filmin konusu şöyle:

"Rüzgar (Ata Berk Mutlu) buldukları çocukları hırsızlığa zorlayan bir çeteyle büyümüş , kapkaçta ustalaşmış , tazı lakaplı bir çocuktur. Ece (Belçim Bilgin) ve Alper le (Halil Sezai Paracıkoğlu) yolu kesişen Rüzgar için hayat çok daha güzel bir gelecek vadetmeye başlar. Ancak çete , Rüzgar ın peşini kolay bırakmaya niyetli değildir."

"Umut Avcıları"

Afyon Anıtkaya kasabasında yaşayan "Cafer" , "Ahmet" , "Baki" ve "Doğan" adlarında dört arkadaşın zengin olma yolunda yaşadıkları maceraları konu alan "Umut Avcıları" filminin yönetmen koltuğunda İlker Çavga oturuyor.

Senaristliğini Mehmet Sağlam ın üstlendiği , komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Furkan Tezcan , Haydar Zeytünlü , Turgut Güneş , Kenan Balık ve Belit Şentürk yer alıyor.

"Enes Batur Hayal mi Gerçek mi ?"

Sosyal medyada paylaştığı görüntülerle dikkati çeken Enes Batur un senaristliğini üstlendiği ilk  sinema  filmi "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?"nin yönetmenliğini Kamil ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =