Yargıtay  12. Ceza Dairesi , Fetullahçı Terör Örgütü nün  (FETÖ)  Son Dakika  haberleri">Kumpas  davalarından "Balyoz"da yargılanan  Son Dakika  haberleri">Antalya   Son Dakika  haberleri">İl Jandarma  Komutanı  Albay  Yusuf Kelleli  ye 267 bin lira  Tazminat  veren yerel mahkeme kararını onadı.

milliyet
0

var ArticleID = 2592794; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »"Balyoz"  Son Dakika  haberleri">mağduru   Son Dakika  haberleri">albaya  tazminat17.01.2018 17:48 | Son Güncelleme: 17.01.2018-18:07 AA"Balyoz"  Son Dakika  haberleri">mağduru   Son Dakika  haberleri">albaya  tazminatYargıtay 12. Ceza Dairesi , Fetullahçı Terör Örgütü nün  

Kelleli nin avukatı Mahir Işıkay , müvekkilinin 3 yıl 5 ay 13 gün  tutuklu kaldığını ,  Son Dakika  haberleri">Balyoz  davasından beraat ettiğini , beraat kararının da  Yargıtay tarafından onandığını söyledi.

Müvekkilinin tutuklu kaldığı dönemde kalp rahatsızlığı geçirdiğini , bu  nedenle halen düzenli ilaç kullandığını aktaran Işıkay , tutuklama kararıyla  mesleki olarak ilerlemesi engellenen Kelleli nin askeri kişiliğinin ciddi anlamda  zedelendiğini , cami bombalamak gibi alçakça bir iftiraya maruz bırakıldığını  kaydetti.

Işıkay , bu nedenlerle 226 bin lira maddi ,1 milyon lira manevi  Tazminat   taleplerinin Yargıtayın onama kararıyla kısmen de olsa karşılandığını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =