Cinayet sanığından mahkeme başkanına: Sen kim oluyorsun?

 konya  da eşiyle para karşılığı ilişkiye girmek istediğini öne sürdüğü İsmail Kazancı yı (53) , tüfekle öldüren , cesedini de yakıp çukura atan cezaevi firarisi Tuncay Yeniçıktı (32) ile ona yardım eden arkadaşının yargılanma

milliyet
0

var ArticleID = 2592559; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Cinayet  sanığından mahkeme  başkanına:  Sen   kim  oluyorsun?17.01.2018 12:00 | Son Güncelleme: 17.01.2018-12:04 Tolga YANIK/KONYA ,

İZİNLİ ÇIKTIĞI CEZAEVİNE DÖNMEDİ

Tuncay Yeniçıktı yı araştıran polis , bu kişinin hırsızlık ve yaralama suçlarından 22 kaydı bulunduğunu , hırsız suçundan hükümlü olduğu açık cezaevinden izinli olarak çıktığını ve bir daha dönmediğini belirledi.

CESEDİ TAŞIDIKLARI MİNİBÜSÜ HURDACIYA SATTILAR , KAN İZLERİ UNUTTULAR

Polis , çalışmasında İsmail Kazancı ya ait minibüsün de ortada olmadığını fark edip , aracı bulmak için araştırmaya başladı. Yapılan araştırmada eski model minibüsün hurdacıya , Tuncay Yeniçıktı tarafından bin liraya satıldığını saptadı. Minibüste yapılan incelemede de kapı kolu yanında kan izlerine rastlandı.

Tuncay Yeniçıktı , sokakta hurda toplarken gözaltına alındı. Yeniçıktı , sorgulamasında İsmail Kazancı ile birlikte kaldıkları cezaevinde tanıştıklarını ve zaman zaman görüştüklerini söyledi. Kazancı nın olaydan birkaç gün önce eşiyle para karşılığı ilişkiye girmek istediğini söylediğini iddia eden Yeniçıktı , ifadesinde , şöyle dedi:

"Olaydan birkaç gün önce ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =