Bebeğini duvara çarparak öldürmüş!

Antalya'nın  Manavgat  ilçesinde darp neticesi öldüğü anlaşılan bebeğin babası "kasten öldürmek" suçundan tutuklandı.

haber7
0

Manavgat ta 3 ,5 aylık Hadi A nın darp sonucu ölümünün ardından gözaltına alınan baba Ahmet A nın (36) emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen Ahmet A , savcılıktaki sorgusunun ardından çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince "kasten öldürmek" suçundan tutuklandı. Ahmet A nın boşanmalarına rağmen birlikte yaşadığı Nazlı Ç. ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Ahmet A nın , savcılıkta , "Önceki gün akşam evde alkollüydüm. Bebek ağlamaya başladı. Susturamadım. O sinirle , alkolün de etkisiyle bebeği  duvara  çarptım. Bir süre sonra bebekte rahatsızlık belirtilerini gördüm. O sırada annesi evde değildi , çalışıyordu. Eve çağırdım. Birlikte hastaneye götürdük. Daha sonra hastanede yaşamını yitirdi." şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Antalya da dün Ahmet A. ile boşandığı eşi Nazlı Ç nin  Manavgat  Devlet Hastanesine yaralı getirdikleri 3 ,5 aylık bebekleri Hadi A. müdahalelerine rağmen kurtarılamamıştı. Acil servis doktorlarının darp izi tespit ederek ölümü şüpheli bulması üzerine hastane polisinin alıkoyduğu Ahmet A. ile Nazlı Ç. gözaltına alınmıştı.

Yaklaşık 4 yıl önce evlendikten sonra Aralık 2017 de boşanan ancak aynı evde yaşamlarını sürdüren Ahmet A. ile Nazlı Ç nin bir de 2 ,5 yaşında kızları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =