Son dakika  haberleri">İzmir  in Menderes ilçesinde , evlerden hırsızlık  yaptıkları  Son dakika  haberleri">iddiasıyla   Son dakika  haberleri">aranan  3  zanlı  tutuklandı.

milliyet
0

var ArticleID = 2591926; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »İzmir de  Son dakika  haberleri">hırsızlık   Son dakika  haberleri">iddiasıyla   Son dakika  haberleri">aranan  3  zanlı  tutuklandı16.01.2018 12:40 | Son Güncelleme: 16.01.2018-12:42 AAİzmir de  Son dakika  haberleri">hırsızlık   Son dakika  haberleri">iddiasıyla   Son dakika  haberleri">aranan  3  zanlı  tutuklandıİzmir in Menderes ilçesinde , evlerden hırsızlık  yaptıkları  Son dakika  haberleri">iddiasıyla   Son dakika  haberleri">aranan  3  zanlı  tutuklandı.Paylaş Twitle A+ a-

Jandarma ekipleri , ilçedeki  Son dakika  haberleri">hırsızlık  olaylarında kullanılan 2  otomobilin plaka tanıma sisteminde görülmesi üzerine hareket geçerek yolda  kontrol noktası oluşturdu.

Zanlıların "dur" ihtarına uymayarak kaçması üzerine jandarma , ikinci  bir kontrol noktası oluşturarak yola kapan açtı. Burada da durmayan , patlak  lastiklerle yaklaşık 2 kilometre giden zanlılar , daha sonra otomobilleri terk  edip yaya olarak kaçmaya çalıştı.

Jandarmanın havaya uyarı atışı sonrası zanlılar gözaltına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =