Bakan Bak, Şırnak'ta maç yaptı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın  Bak  , çeşitli temaslarda bulunmak için Şırnak'ın İdil ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

haber7
0

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın  Bak  , "Bu bölgede de Türkiye nin her tarafında da spor tesisleri yapılmaya devam ediliyor. İnşallah İdil imize de çok güzel tesisler kazandıracağız." dedi.

Temaslarda bulunmak üzere helikopterle  Şırnak  ın İdil ilçesine gelen  Bakan   Bak  ı İlçe Jandarma Komutanlığında Vali Mehmet Aktaş , İl Jandarma Komutan Vekili Albay Şentürk Kurt , İdil Kaymakamı Ersin Tepeli , AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan karşıladı.

Buradan ilçedeki bir tesise geçen  Bakan   Bak  ve Vali Aktaş , İdil 1937 Spor minik futbol takımı oyuncularıyla maç  yaptı  , çocuklara spor malzemesi dağıttı.

Atakent Mahallesi nde ilçe stadının yapılacağı alanda incelemede bulunduktan sonra esnafı ziyaret eden  Bak  , girdiği bir kahvehanede vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Bak , daha sonra Bölgesel Amatör Lig de (BAL) mücadele eden İdil 1937 Spor ile Kumçatı Gençlerbirliği arasında oynanan futbol maçını izlemek üzere İdil Stadı na ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =