Hagi'den Erdoğan'a övgü dolu sözler!

Galatasaray ile hazırlık maçında karşılaşacak Romanya'nın Viitorul takımının sahibi ve teknik direktörü , eski Galatasaraylı futbolcu  Gheorghe Hagi  , açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Antalya nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi nde bu akşam yapılacak maç öncesinde basın toplantısı düzenleyen  Hagi  , "Galatasaray dan böyle bir teklif gelince şeref duyduk. Galatasaray büyük bir camia. Böyle bir takıma karşı hazırlık maçı oynamak güzel bir şey.  Romanya  da 4 gün hazırlık yaparak buraya geldik. Yarın da bir hazırlık maçımız var. Galatasaray dan gelen hazırlık maçı teklifine hayır diyemedik. Böyle büyük maçı oynamaya hazır değiliz ama bize şeref verdiler." diye konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile dün akşam bir araya geldiklerini aktaran Rumen teknik adam , "Fatih hoca ile 2 saate yakın sohbet ettik. Eski günlerimizi hatırladık. Fatih Terim gibi bir hocanın Galatasaray ın başına geçmesi büyük bir iştir. Kendisi bu evi biliyor. Bütün oyuncuları tanıyor. Galatasaray ı eski günlerine getireceğine hazır olduğunu biliyorum." ifadelerini kullandı.

Hagi , "Galatasaray a bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =