'Umut' yoğun bakımda

Antalya'da 10 yıl önce geçirdiği kazanın ardından felç olan ve kamuoyunda 'Umut' olarak bilinen genç , hastanede  yoğun  bakıma alındı.

haber7
0

Aksu İlçesi nde 30 Ağustos 2008 de araç çarpması nedeniyle ağır yaralı halde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ne kaldırılan genç , tedaviye alındı. Ailesine ulaşılamayan , tüm vücudu felç olan ve hastanede  Umut  adı verilen gence , Gülsüm Kabadayı koruyucu annelik yapmaya başladı. Gülsüm Kabadayı ,  Umut  ile birlikte Korkuteli ilçesine yerleşti. 

 

Dün gece  Umut  un durumunun ağırlaşması üzerine Gülsüm Kabadayı , ambulans çağırdı.  Umut  , gelen ambulansla Uncalı semtindeki özel bir hastaneye getirildi.  Umut  , buradaki müdahalenin ardından  yoğun  bakım servisinde tedaviye alındı.

Umut un durumuyla ilgili bilgi veren Gülsüm Kabadayı , sütü içirdikten sonra  Umut  un dilinin geriye kaydığını belirterek , şöyle dedi: "Hemen ambulansla hastaneye geldik. Karaciğerinde sorun olduğunu söylediler. Doktor ile görüştüm. Kendi kendine nefes durumu iyi , makine bağlanmadan nefes alıyor. Tansiyonu için ilaç desteği veriliyor , düşüyor. Trombosit ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =