Bakan Yılmaz'dan öğrencilere müjde!

Milli Eğitim Bakanı İsmet  Yılmaz  , 19 Ocak Cuma günü başlayacak yarıyıl tatili öncesinde öğrenci ve öğretmenlere tavsiyelerde bulundu.

haber7
0

Milli Eğitim Bakanı İsmet  Yılmaz  , "Her zaman tatillere girerken Bakanlık olarak açıklama gönderiyoruz. Öğretmenlere diyoruz ki , Lütfen öğrencilerinize ödev vermeyin. Hiçbir öğrenciye biz ödev verilmesini istemiyoruz." dedi.

Kanal 7 de yayınlanan Başkent Kulisi programına konuk olan Yılmaz ,  , 19 Ocak Cuma günü başlayacak yarıyıl tatili öncesinde öğrenci ve öğretmenlere tavsiyelerde bulundu ve eğitim sistemindeki gelişmelere ilişkin bilgi verdi.

Karnelerin öğrencilerin başarısını değil , verilenden ne kadarının kağıda dökülebildiğini veya dille ifade edilebildiğini gösterdiğini belirten  Yılmaz  , her öğrencinin başarılı olduğunu söyledi.

Yılmaz , öğrencilere tatilde dinlenmelerini tavsiye ederek , "Her zaman tatillere girerken Bakanlık olarak açıklama gönderiyoruz. Öğretmenlere diyoruz ki , Lütfen öğrencilerinize ödev vermeyin. Hiçbir öğrenciye biz ödev verilmesini istemiyoruz." ifadesini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =