Gazeteci Baki Avcı hayatını kaybetti

 Sözcü Gazetesi  haber müdürü duayen  Son dakika  haberleri">Gazeteci   Son dakika  haberleri">Baki   Son dakika  haberleri">Avcı  , bu sabah geçirdiği  Son dakika  haberleri">Kalp Krizi  nedeniyle  Son dakika  haberleri">hayatını  kaybetti.  Baki  Son dakika  haberleri">Avcı  bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi görüyordu.

milliyet
0

var ArticleID = 2590666; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Gazeteci  Son dakika  haberleri">Baki   Son dakika  haberleri">Avcı   Son dakika  haberleri">hayatını  kaybetti14.01.2018 11:32 | Son Güncelleme: 14.01.2018-11:33 DHAGazeteci  Son dakika  haberleri">Baki   Son dakika  haberleri">Avcı   Son dakika  haberleri">hayatını  kaybettiSözcü Gazetesi haber müdürü duayen  Son dakika  haberleri">Gazeteci   Son dakika  haberleri">Baki   Son dakika  haberleri">Avcı  , bu sabah geçirdiği  Son dakika  haberleri">Kalp Krizi  nedeniyle  Son dakika  haberleri">hayatını  kaybetti.  Baki  Son dakika  haberleri">Avcı  bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi görüyordu.Paylaş Twitle A+ a-

Baki  Son dakika  haberleri">Avcı  1962 yılında doğdu. Gazetecilik mesleğine 15 Mart 1977 yılında başladı. Harçlıklarıyla biriktirdiği para onun ilk fotoğraf makinesini almasını ve mesleğe başlamasını sağladı. Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak bilinen  Son dakika  haberleri">Avcı  56 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 

Bu habere ifade bırak0Mutluyum0Şaşkınım0Kararsızım0Kızgınım0ÜzgünümToplam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =