Meclis te bu hafta OHAL görüşülecek

 TBMM  Genel Kurulunda ,  Son dakika  haberleri">Olağanüstü Hal  in  (OHAL) uzatılmasına ilişkin  Son dakika  haberleri">Başbakanlık Tezkeresi  görüşülecek.

milliyet
0

var ArticleID = 2590661; Milliyet.com.tr »Siyaset »Haber »Meclis te bu  Son dakika  haberleri">hafta   Son dakika  haberleri">OHAL  görüşülecek14.01.2018 11:23 | Son Güncelleme: 14.01.2018-11:25 AAMeclis te bu  Son dakika  haberleri">hafta   Son dakika  haberleri">OHAL  görüşülecekTBMM Genel Kurulunda ,  Son dakika  haberleri">Olağanüstü Hal  in 

Genel Kurulda , 18 Ocak Perşembe günü de bazı uluslararası sözleşme ve  anlaşmaların onaylanmasına ilişkin tasarılar görüşülecek.

KOMİSYONLARIN GÜNDEMİ

TBMM Sağlık , Aile , Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu , "Bağımlılıkla  Mücadele Yüksek Kurulunun" çalışma ve faaliyetleri hakkında , bilgilendirme ve  istişari amaçlı olarak 16 Ocak Salı toplantı gerçekleştirecek. Toplantıya ,  Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ da katılacak.

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu ile Dilekçe Komisyonu  üyelerinden kurulu Karma Komisyon , 17 Ocak Çarşamba günü yapacağı toplantıda ,  Mustafa Özyar ın Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı olarak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =