Son Dakika: Faciadan dönüldü! Gün ağarınca ortaya çıktı

 Pegasus Havayolları  nın dün akşam Ankara-Trabzon seferini yapan uçağının  Trabzon  Havalimanı na inişi sırasında pistten çıkmasının ardından uçak ve kaza yeri günün ağarması ile havadan görüntülendi.

milliyet
0

var ArticleID = 2590620; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Son Dakika:  Faciadan  dönüldü!  Gün   Dakika  haberleri">ağarınca   ortaya  çıktı14.01.2018 09:08 | Son Güncelleme: 14.01.2018-9:15  Trabzon 

KESKİN BİR KOKU YAYILDI

Ankara dan  Trabzon  a dönüşte  Trabzon  Havalimanı nda pistten çıkan  Pegasus Havayolları  na ait uçakta yolcu olarak bulunan yolcular panik anlarını ve yaşadıkları o korku dolu anları anlattılar. 
 
Uçağın büyük bir gürültüyle pistten çıkmasının ardından uçağın içini keskin bir yakıt kokusunun sardığını belirten yolcular "Yaklaşık 20  Dakika  uçağın içinden çıkmayı bekledik. Uçağın içerisini keskin bir yakıt kokusu sarmaya başladı. İlk aklıma gelen acaba uçak ne zaman yanacak veya patlayacak oldu. Uzun süre bu korkuyu yaşadık. Yakıt deposunun alev alarak uçağın yanacağını , patlayacağını düşündüm. Allah korudu" ifadelerini kulandılar.

10 METRE DAHA GİTSEYDİK UÇAK ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =